Muzika František (Praha 1900 - 1974 Praha)
Vichřice, signováno a datováno vpravo dole tužkou F. Muzika 66, vlevo dole číslováno tužkou 38/70, litografie/papír, 66,5 x 37 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |